BIERFEST Vacenovice

V roce 2012 založili hasiči z Vacenovic tradici v pořádání tzv. BIERFESTU Vacenovice na místním hasičském areálu. Jedná se o akci na způsob pivních slavností, kde se návštěvníkům naskýtá možnost ochutnat z více jak 20 druhů v regionu netradičních piv. Jedná se převáně o tzv. pivní speciály, dále také o piva ovocná, tmavá, kvasnicová atd.
Nabízíme i něco dobrého pod zub např. "Koleno speciál", "Hasičský flamendr" a další kalorické dobroty. Sladkosti pro děti a ne jen pro ně v nabídce také nechybí.

Moderátor Vás provede příjemným odpolednem vyplněným různými dovednostními soutěžemi o ceny převážně s pivní tématikou. Den vyvrcholí večerní bigbítovou zábavou s živou hudební produkcí.
Při přípravě každého ročníku se snažíme, aby byl lepší, než ten minulý a o to se pokusíme i v tom nadcházejícím. NA VAŠI NÁVŠTĚVU SE TĚŠÍ KOLEKTIV POŘADATELŮ!

BIERFEST Vacenovice

Již v této době pro Vás hasiči ve Vacenovicích připravují další, již desátý ročník úspěšné akce „BIERFEST Vacenovice 2021“. Tak jako v předešlých letech, tak i v tomto roce bude pro Vás současně rozčepováno více jak 20 druhů piv z celé České republiky. V nabídce budou jak tzv. speciální piva, tak piva ovocná, tmavá, kvasnicová atd. Pro gurmány bude mimo jiné připraveno koleno SPECIÁL, kýta na grilu atd. Odpolednem plným soutěží o ceny s pivní tématikou Vás již tradičně provede moderátor Zdeněk Janků a den vyvrcholí večerní zábavou s bigbítovými kapelami. Akce se uskuteční na našem Hasičském areálu ve Vacenovicích. Minulých ročníků se účastnilo cca 1000 návštěvníků. Na Vaši návštěvu se těší pořadatelé :)

Minulé ročníky